Pożyczki prywatne dla zadłużonych. PORADNIK

      Możliwość komentowania Pożyczki prywatne dla zadłużonych. PORADNIK została wyłączona

Zadłużenie jest trudną sytuacją, która przyczynia się do dużego dyskomfortu życiowego. Problemem są nie tylko wydatki przewyższające dochody, ale również stres związany z ponagleniami firm windykacyjnych. W takiej sytuacji zadłużony szuka rozwiązania, które będzie skuteczne, szybkie i łatwo dostępne. Pożyczki prywatne wydają się dobrym rozwiązaniem, jednak czy w rzeczywistości takie właśnie są?

Kiedy pożyczka prywatna dla zadłużonych może być niebezpieczna?

Największym problemem, który dotyczy pożyczki prywatnej dla zadłużonych jest brak rpożyczka na dowód onlineegulacji prawnych, które obejmowały by inwestorów. Oznacza to taką samą sytuację, jaka miała miejsce kilka lat temu, przed wprowadzeniem ustawy antylichwiarskiej minimalizującej stosowanie nieuczciwych praktyk przez firmy pożyczkowe. Prywatni inwestorzy mogą sporządzić umowę na własnych warunkach, narzucić niewyobrażalnie duże oprocentowanie oraz odsetki za każdy dzień opóźnienia w spłacie. W ten sposób wykorzystują trudną sytuację osób zadłużonych dla własnych korzyści.

Specjalna oferta dla zadłużonych w firmach pożyczkowych

Ustawa antylichwiarska sprawiła, że firmy pożyczkowe stały się bezpiecznym źródłem gotówki, a co za tym idzie, zyskały dużą popularność wśród klientów z każdej grupy. Osoby zadłużone również mają możliwość skorzystania z ofert tych instytucji. Pożyczki prywatne dla zadłużonych są bezpieczne, mają atrakcyjne oprocentowanie, a do tego są łatwo dostępne. Pożyczkobiorcy korzystają najczęściej z:

  • chwilówek – pożyczek krótkoterminowych na kwoty nie wyższe niż 2000 zł na czas 60 dni;

  • pożyczek ratalnych – na kwoty maksymalnie 5 tysięcy na 12 miesięcy, spłacanych w wygodnych ratach;

  • pożyczek długoterminowych – pozwalających uzyskać nawet kilkaset tysięcy złotych; umowa wymaga poręczenia.